Aštuntą kartą atliktas Lietuvos Reputacijos indekso tyrimas parodė, kad Lietuvos oro uostų reputacijos vertinimas šiemet siekia 34 balus – tai geriausias rezultatas tarp tyrime dalyvavusių valstybės valdomų įmonių. Be to, Lietuvos oro uostai Metų reputacijos skaitmeninėje erdvėje kategorijoje pelnė pirmą vietą, kurią dalinasi kartu su kompanija „Nord Security“.

„Esame strategiškai svarbi Lietuvos bendrovė, keliame sau aukštus valdysenos, darnios ir skaidrios veiklos reikalavimus bei ambicingus tikslus teikiant aukštos kokybės paslaugas, plečiant Lietuvos aviacijos rinką. Mums svarbu, kad nuoseklus darbas, pasirinktos kryptys ir įgyvendinami bei viešinami projektai yra plačiai pastebimi, palankiai vertinami ir prisideda prie geros organizacijos reputacijos. Ir toliau tęsime savo veiklą bei komunikaciją tokiu pačiu sparčiu tempu. Tikime, kad tai svarbu ir mūsų darbuotojams, ir keleiviams, taip pat akcininkams, valstybei bei visai aviacijos bendruomenei“, - sako Marius Zelenius, Lietuvos oro uostų komunikacijos vadovas.

Iš viso į Lietuvos verslo reputacijos tyrimą šiemet buvo įtraukta 51 Lietuvos įmonė iš 11 sektorių, iš jų 6 – valstybės valdomos bendrovės. Lietuvos oro uostai šiame tyrime dalyvauja antrus metus iš eilės.

Reputacijos indekso tyrimo tikslas – geriau suprasti sprendimus priimančių asmenų, nuomonės lyderių bei visuomenės nuomonę apie didžiąsias privataus ir viešojo sektoriaus organizacijas. Tyrime analizuojamas respondentų požiūris į organizacijas: ar jos suvokiamos, kaip turinčio gerą reputaciją, ar yra gerbiamos, ar jomis pasitikima. Taip pat tiriami svarbiausi reputacijos atributai: produktai ir paslaugos, rezultatai, valdymas, inovatyvumas, lyderystė, darbo aplinka, pilietiškumas. Remiantis atributų vertinimais išvedamas įmonės reputacijos indeksas.

Šiemet vykdant reputacijos tyrimą iš viso buvo apklausta 1 960 respondentų: 1 221 plačiosios visuomenės atstovas, 396 nuomonės lyderiai (ekspertai, tinklaraštininkai, žurnalistai ir t. t.) ir 343 sprendimų priėmėjai (didžiausių Lietuvos įmonių vadovų, verslo organizacijų arba asociacijų vadovų, politikų, žiniasklaidos savininkų, ambasadorių ir t. t.).

Verslo ir viešojo sektoriaus Reputacijos indekso tyrimą atlieka konsultacijų ir verslo valdymo paslaugų bendrovė „Civitta“, kartu su komunikacijos agentūra „Fabula Rud Pedersen Group“, Lietuvos marketingo asociacija LiMA, investuotojų verslo asociacija Investuotojų forumu, Lietuvos startuolių asociacija „Unicorns Lithuania“ ir duomenų analizės kompanija „Repsense“.

Paskutinė atnaujinimo data: 2023 04 19 d. 09:29

Susijusios naujienos

Prie Lietuvos oro uostų komandos prisijungė naujas finansų vadovas
Plačiau
Lietuvos oro uostuose startuos saulės elektrinių parkų plėtra: skelbiamas projektavimo paslaugų viešasis pirkimas
Plačiau
Lietuvos oro uostai modernizuoja savo automobilių parką – persės į elektromobilius
Plačiau
Gyventojų apsaugai nuo triukšmo poveikio Lietuvos oro uostai gali skirti iki 5 mln. eurų
Plačiau
Atgal
X