Kauno oro uoste netrukus pradės veikti Airijoje registruotos kompanijos „MAAS Aviation“ orlaivių dažymo įmonė. Naujuose 7 tūkst. kvadratinių metrų angaruose vienu metu bus galima dažyti du orlaivius, o kompanijos ateities planuose – dar vieno angaro statybos.

„Koronaviruso pandemija sumažino skrydžių skaičių, tačiau mes jaučiamės tvirtai ir norime dar labiau sustiprinti savo pozicijas rinkoje. Jau turime 85 proc. užsakymų kitiems metams“, - pristatymo metu teigė „MAAS Aviation“ generalinis direktorius Timas Macdougaldas.

Vadovo teigimu, dažymo procesas vyksta uždaroje patalpoje, todėl į aplinką nepatenka jokios kenksmingos medžiagos ir kvapai. Įmonėje daug dėmesio skiriama šiuolaikinėms technologijoms, vėdinimo įrangai, gaisrinei saugai.

Kompanijos atstovai teigia, kad vienas didžiausių privalumų yra gera geografinė Kauno oro uosto padėtis ir greta veikiančios kitus orlaivių aptarnavimo įmonės: „Ryanair“, „FL Technics“, DOT, „AviaBaltika“, „OS Technics“.

„Visus techninius klausimus bus galima išspręsti vietoje, orlaivių nereikės papildomai skraidinti“, - Kauno oro uosto privalumus vardijo T. Macdougaldas.

Naujoje orlaivių dažykloje planuojama sukurti nuo 50 iki 80 darbo vietų.

„MAAS Aviation“ rinkoje veikia jau 37 metus ir turi savo bazių ne tik Europoje, bet ir Jungtinėse Amerikos Valstijose. Per metus perdažoma vidutiniškai 300 orlaivių. Pagal savo pajėgumus tai yra antra tokia kompanija pasaulyje.

Paskutinė atnaujinimo data: 2020 11 12 d. 14:19

Susijusios naujienos

Lietuvos oro uostai rekomenduoja, kur ieškoti vasaros šaltuoju sezonu
Plačiau
Apie keliones ir skrydžius: kokia aviacijos žiema mūsų laukia?
Plačiau
Lietuvos oro uostai: partnerių apyvartos lenkia prieš pandemiją buvusį laikotarpį
Plačiau
Lietuvos oro uostų finansiniai rezultatai: praėjusiais metais suvaldyti pandemijos finansiniai iššūkiai, augimas 2022-aisiais ir planuojamas pelnas 2023 metais
Plačiau
Atgal
X