Leisti
Tegyvuoja noras keliauti saugiai!

Čia rasite informaciją apie šiuo metu iš Lietuvos oro uostų vykstančius ir planuojamus skrydžius.

Informacija nuolat atnaujinama, tačiau situacijai kintant prašome prieš apsisprendžiant dėl kelionės dar kartą patikrinti šalies, į kurią vykstate, reikalavimus, skelbiamus šalies institucijų puslapiuose.

Dažniausiai užduodamus klausimus apie skrydžius karantino metu ir atsakymus į juos rasite mūsų oro uostų puslapiuose čia – Vilniaus, Kauno, Palangos

Nepraleiskite naujienų apie skrydžius ir kintančius reikalavimus – užsisakykite naujienlaiškį – www.vno.lt/naujienlaiskis.


Sveikatos apsaugos ministerija kiekvieną penktadienį atnaujina koronaviruso infekcijos (COVID-19) paveiktų šalių sąrašą, kurį galite rasti jos svetainėje čia. Daugiau informacijos planuojantys keliones gali rasti LR Užsienio reikalų ministerijos tinklalapyje.

Vykstantys ir artimiausiu metu planuojami tiesioginiai skrydžiai į Lietuvą ir iš jos

Rodyti visas

Atvykstant į Lietuvą galiojantys reikalavimai

Į paveiktų šalių sąrašą gražintos visos pasaulio valstybės. Plačiau apie tai – čia.

 • atvykstantiems iš žaliosios zonos valstybių vėl reikės atlikti tyrimą dėl COVID-19;
 • atvykstantiems iš geltonosios zonos valstybių reikės ne tik atlikti tyrimą iki kelionės, tačiau atlikti ir antrą tyrimą jau atvykus į Lietuvą;
 • atvystantiems iš pilkos/raudonos zonos valstybių reikės atlikti tyrimą bei saviizoliuotis grįžus į Lietuvą.

Informaciją apie procedūras ir saviizoliaciją grįžus iš užsienio rasite NVSC puslapyje čia.

Vaikams, liga persirgusiems ar pilnai paskiepytiems keliautojams taikomos išimtys.

Būtina forma

Visiems atvykstantiems į Lietuvą būtina ne anksčiau, nei 48 val. iki kelionės pradžios užpildyti Nacionalinio visuomenės sveikatos centro formą čia. Formos užpildymą patvirtinantį el. paštu gautą QR kodą reikės pateikti prieš laipinimą į orlaivį užsienio oro uoste.

Testavimas oro uoste

Greta Vilniaus oro uosto veikia laboratorijos „Rezus.lt“ COVID-19 testavimo punktas, kuriame galima atlikti PGR (angl. PCR) ir antigenų testus. Plačiau čia – www.kraujolaboratorija.lt/skrydziai.

Šiuo metu oro uostuose taikomos papildomos saugumo priemonės, su jomis galite susipažinti oro uostų puslapiuose – Vilniaus, Kauno, Palangos.

Airija

Kryptys ir skrydžius vykdančios oro bendrovės:
Iš/į Vilniaus oro uostą:
Iš/į Kauno oro uostą:
Iš/į Palangos oro uostą:

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Taip. Airijai patekus į raudonų šalių kategoriją, grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis. Daugiau informacijos – čia.

Liga persirgusiems ar pilnai vakcinuotiems keliautojams taikomos išimtys.

Ar grįžtant/grįžus į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Taip. Atvykstantiems iš raudonosios zonos valstybių privalu turėti neigiamą PGR ar antigenų testo rezultatą. Taisyklė taikoma vyresniems nei 16 m. asmenims. Plačiau apie tai – čia.

Persirgusiems koronavirusu ar vakcinuotiems keliautojams testuotis ir izoliuotis nereikia. Kokie dokumentai reikalingi norint pasinaudoti šia išimtimi skaitykite čia.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne, tačiau visi vykstantys į Airiją privalo užpildyti Visuomenės sveikatos keleivių registracijos formą (Public Health Passenger Locator Form).

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Taip, visi asmenys, atvykstantys į Airiją, privalo turėti neigiamą Covid-19 testą (angl. RT-PCR), atliktą ne anksčiau kaip 72 val. iki atvykimo į šalį (plačiau ir reikalavimai testui čia).

Ar taikomos Covid-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Taip. Nuo liepos 19 d. liga persirgusiems ar vakcinuotiems keliautojams taikomos išimtys.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Taip, atvykus iš Lietuvos privaloma saviizoliuotis 14 dienų. Galima sutrumpinti saviizoliaciją, jeigu atvykus ne anksčiau kaip po 5 dienų bus atliekamas PGR (angl. RT-PCR) testas ir gaunamas neigiamas jo rezultatas. Iki rezultato gavimo saviizoliacija išlieka privaloma (plačiau čia).

Nuo liepos 19 d. yra taikomos išimtys.

Naudinga informacija: apie atvykimą į šalįšalies informacija; URM informacija.

Austrija

Kryptis ir skrydžius planuojanti vykdyti oro bendrovė:
Iš/į Vilniaus oro uostą:

Viena (VIE)Ryanair

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Ne, grįžus iš Austrijos saviizoliuotis nereikia (plačiau čia).

Ar grįžtant/grįžus į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Taip, grįžtant iš Austrijos reikalinga atlikti koronaviruso testą. Plačiau apie tai – čia.

Liga persirgusiems ar paskiepytiems keliautojams galioja išimtys. Plačiau apie jas – čia.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne, tačiau prieš atvykstant reikia užpildyti atvykimo formą čia.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Taip, asmenys, atvykstantys į Austriją, privalo turėti neigiamą Covid-19 testą (plačiau čia).

Ar taikomos Covid-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Taip, taikomos išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms. Kokiomis sąlygomis ir kokių dokumentų reikia norint jomis pasinaudoti skaitykite čia.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Ne, šiuo metu atvykus iš Lietuvos saviizoliacijos reikalavimas nėra taikomas. Plačiau skaitykite čia.

 

Naudinga informacija: informacija apie atvykimą į šalį; šalies informacija; URM informacija.

Belgija

Kryptys ir skrydžius vykdančios ir planuojančios vykdyti oro bendrovės:
Iš/į Vilniaus oro uostą:

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Taip. Belgijai patekus į raudonų šalių kategoriją, grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis. Daugiau informacijos – čia.

Liga persirgusiems ar pilnai vakcinuotiems keliautojams taikomos išimtys.

Ar grįžtant/grįžus į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Taip. Atvykstantiems iš raudonosios zonos valstybių privalu turėti neigiamą PGR ar antigenų testo rezultatą. Taisyklė taikoma vyresniems nei 16 m. asmenims. Plačiau apie tai – čia.

Persirgusiems koronavirusu ar vakcinuotiems keliautojams testuotis ir izoliuotis nereikia. Kokie dokumentai reikalingi norint pasinaudoti šia išimtimi skaitykite čia.

Ar vykti į šalį reikia priežasties?  Ne, tačiau prieš atvykstant reikia užpildyti keleivio formą (čia).

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Ne. Kadangi Lietuva yra priskirta žalių šalių kategorijai, vykstant į Belgiją testas nėra reikalingas. Daugiau informacijos – čia.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Ne. Kadangi Lietuva yra priskirta žalių šalių kategorijai, nuvykus į Belgiją izoliuotis nereikia. Daugiau informacijos – čia.

Naudinga informacija:  informacija apie keliones į šalį; šalies informacija; forma atvykstantiems; atsakymai į dažnai užduodamus klausimus; URM informacija.

Danija

Kryptys ir skrydžius vykdančios oro bendrovės:
Iš/į Vilniaus oro uostą:
Iš/į Kauno oro uostą:
Iš/į Palangos oro uostą:
 • Kopenhaga (CPH)SAS

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Taip, grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis (plačiau skaitykite čia.)

Pilnai paskiepytiems ar liga persirgusiems keleiviams taikomos išimtys.

Ar grįžtant į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Taip. Plačiau apie tai – čia.

Persirgusiems koronavirusu ar vakcinuotiems pagal pilną vakcinacijos schemą testuotis ir izoliuotis nereikia. Kokie dokumentai reikalingi norint pasinaudoti šia išimtimi skaitykite čia.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne, atvykti turint neigiamą COVID-19 testą galima be priežasties. Daugiau skaitykite čia.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo?  Taip, atvykstant iš Lietuvos yra reikalinga turėti neigiamą koronaviruso testą (daugiau skaitykite čia).

Ar taikomos Covid-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Taip. Daugiau informacijos – čia.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Nuo birželio 26 d. saviizoliacija atvykus iš Lietuvos nėra reikalinga (plačiau skaitykite čia)

 

Naudinga informacija: apie atvykimą į šalį lėktuvais; šalies informacijaDanijos užsienio reikalų ministerijos informacija; URM informacija.

Egiptas

Kryptys ir skrydžius vykdančios bendrovės:
Iš/į Vilniaus oro uostą:

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Taip, grįžus privaloma 10 d. saviizoliacija, su galimybe septintą saviizoliacijos dieną savo lėšomis atlikti COVID-19 PGR (angl. PCR) tyrimą ir gavus neigiamą atsakymą ją nutraukti (plačiau čia).

Persirgusiems koronavirusu ar vakcinuotiems pagal pilną vakcinacijos schemą testuotis ir izoliuotis nereikia. Kokie dokumentai reikalingi norint pasinaudoti šia išimtimi skaitykite čia.

Ar grįžtant/grįžus į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Privalomas tyrimas dėl COVID-19 (PGR arba antigeno testas). Serologinių antikūnų tyrimų atsakymas nepripažįstamas.

PGR tyrimas dėl COVID-19 turi būti atliktas ne seniau nei prieš 72 val. iki atvykimo į Lietuvą ir gautas neigiamas atsakymas, antigeno testas turi būti atliktas ne seniau nei prieš 48 val. iki atvykimo į Lietuvą ir gautas neigiamas atsakymas (plačiau skaitykite čia)

Persirgusiems koronavirusu ar vakcinuotiems pagal pilną vakcinacijos schemą testuotis ir izoliuotis nereikia. Kokie dokumentai reikalingi norint pasinaudoti šia išimtimi skaitykite čia.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne. Tačiau visi keliautojai, taip pat ir vaikai turi užpildyti sveikatos deklaracijos formą. Ją reikės pateikti atvykus į Egipto oro uostus, todėl rekomenduojama užpildyti iš anksto ir turėti atspausdintą.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Taip, visi į Egiptą atvykstantieji (tiek užsieniečiai, tiek egiptiečiai) privalo pateikti neigiamo PGR testo rezultatą patvirtinantį sertifikatą (anglų ar arabų k.), turintį QR kodą.  PGR testas privalo būti atliktas ne anksčiau kaip prieš 72 val. (3 paras) iki atvykimo į Egiptą. Išimtis taikoma vaikams iki 6 m. amžiaus (plačiau skaitykite čia)

Taip pat reikia turėti sertifikato kopiją, kurią reikės palikti oro uoste.

Ar taikomos Covid-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Ne.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Ne.

Naudinga informacija: Tez Tour informacija keliaujantiems; Novaturo informacija; URM informacija.

Estija (planuojama)

Kryptis ir skrydžius planuojanti vykdyti oro bendrovė:
Iš/į Vilniaus oro uostą:

Talinas (TLL) – airBaltic (nuo rugpjūčio mėn.)

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Ne, grįžus iš Estijos saviizoliuotis nereikia (plačiau čia).

Ar grįžtant/grįžus į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Taip. Grįžtant į Lietuvą reikalinga turėti neigiamą koronaviruso testą. Liga persirgusiems ar vakcinuotiems keliautojams taikomos išimtys. Plačiau apie tai – čia.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne, tačiau prieš atvykstant privaloma užpildyti keleivio formą čia.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Ne (plačiau čia).

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Ne, šiuo metu atvykstant iš Lietuvos izoliuotis nereikia (plačiau skaitykite čia)

Naudinga informacija: informacija apie atvykimą į šalį; šalių skirstymas ir izoliacijos išimtys; informacija apie keliones; URM informacija.

Graikija

Kryptis ir skrydžius vykdančios oro bendrovės:
Iš/į Vilniaus oro uostą:
Iš/į Kauno oro uostą:

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Saviizoliacijos reikiamybė priklauso nuo to, iš kurio Graikijos regiono grįšite. Daugiau informacijos – čia.

Pilnai paskiepytiems ar liga persirgusiems keliautojams taikomos išimtys.

Ar grįžtant/grįžus į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą?

Taip. Atvykstantiems iš Graikijos privalu turėti neigiamą PGR ar antigenų testo rezultatą. Taisyklė taikoma vyresniems nei 16 m. asmenims. Plačiau apie tai – čia.

Persirgusiems koronavirusu ar vakcinuotiems keliautojams testuotis ir izoliuotis nereikia. Kokie dokumentai reikalingi norint pasinaudoti šia išimtimi skaitykite čia.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne, ES gyventojai gali į Graikiją atvykti turizmo tikslais, tačiau privaloma ne vėliau nei 24 val. prieš atvykimą užpildyti keleivio atvykimo formą.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo?  Taip, atvykstantys į Graikiją privalo turėti neigiamą COVID-19 PGR (angl. PCR) testą, atliktą ne anksčiau kaip 72 val. iki atvykimo į šalį, ar neigiamą antigenų testą, atliktą ne anksčiau nei 48 val. iki atvykimo į šalį (plačiau čia).

Taip pat, atvykstantys į Graikiją atsitiktiniu būdu kviečiami testuotis atvykus oro uoste, ir jeigu Jūsų COVID-19 testas bus teigiamas Jūsų bus paprašyta saviizoliuotis 10 d. (plačiau čia).

Ar taikomos Covid-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Taip, taikomos išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms. Kokiomis sąlygomis ir kokių dokumentų reikia norint jomis pasinaudoti skaitykite čia.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Ne.

Atvykstantys į Graikiją atsitiktiniu būdu kviečiami testuotis oro uoste, ir jeigu Jūsų COVID-19 testas bus teigiamas Jūsų bus paprašyta saviizoliuotis 10 d. (plačiau čia).

Naudinga informacija: informacija apie keliavimą į GraikijąGraikijos nacionalinės sveikatos organizacijos informacija; URM informacija.

Gruzija (Sakartvelas)

Kryptis ir skrydžius vykdanti oro bendrovė:
Iš/į Vilniaus oro uostą:

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Taip, grįžus privaloma 10 d. saviizoliacija, su galimybe septintą saviizoliacijos dieną savo lėšomis atlikti COVID-19 PGR (angl. PCR) tyrimą ir gavus neigiamą atsakymą ją nutraukti (plačiau čia).

Persirgusiems koronavirusu ar vakcinuotiems pagal pilną vakcinacijos schemą testuotis ir izoliuotis nereikia. Kokie dokumentai reikalingi norint pasinaudoti šia išimtimi skaitykite čia.

Ar grįžtant/grįžus į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Privalomas tyrimas dėl COVID-19 (PGR arba antigeno testas).

PGR tyrimas dėl COVID-19 turi būti atliktas ne seniau nei prieš 72 val. iki atvykimo į Lietuvą ir gautas neigiamas atsakymas, antigeno testas turi būti atliktas ne seniau nei prieš 48 val. iki atvykimo į Lietuvą ir gautas neigiamas atsakymas (plačiau skaitykite čia.)

Persirgusiems koronavirusu ar vakcinuotiems pagal pilną vakcinacijos schemą testuotis ir izoliuotis nereikia. Kokie dokumentai reikalingi norint pasinaudoti šia išimtimi skaitykite čia.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne, tačiau prieš atvykstant reikia užpildyti keleivio formą. Ją galima rasti ir pildyti čia.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Taip, Lietuvos piliečiai, atvykstantys į Gruziją, privalo turėti neigiamą PGR (angl. PCR) testą, atliktą ne anksčiau kaip 72 val. iki atvykimo į šalį (daugiau informacijos ir taikomos išimtys – čia).

Nuvykus į Gruziją, trečią dieną privalu atlikti pakartotinį PGR testą. Plačiau apie tai – čia.

Ar taikomos Covid-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Taip, taikomos išimtys vakcinuotiems žmonėms, kokiomis sąlygomis ir kokių dokumentų reikia norint jomis pasinaudoti skaitykite čia.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Ne.

Naudinga informacija: šalies informacija apie atvykimą; anketą prieš atvykimą; atsakymai į klausimus apie sienos kirtimą; URM informacija.

Ispanija

Kryptys ir skrydžius vykdančios bendrovės:
Iš/į Vilniaus oro uostą:
Iš/į Kauno oro uostą:
 • Alikantė (ALC) – Ryanair
 • Maljorka (PMI) – Ryanair
 • Malaga (AGP) – Ryanair (nuo spalio mėn.)

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis?  Grįžus iš Ispanijos privaloma 10 d. saviizoliacija (įskaitant Tenerifę, Gran Kanariją ir Maljorką), su galimybe septintą saviizoliacijos dieną savo lėšomis atlikti COVID-19 PGR (angl. PCR) tyrimą ir gavus neigiamą atsakymą ją nutraukti (plačiau čia) ir čia.

Persirgusiems koronavirusu ar vakcinuotiems pagal pilną vakcinacijos schemą testuotis ir izoliuotis nereikia. Kokie dokumentai reikalingi norint pasinaudoti šia išimtimi skaitykite čia.

Ar grįžtant/grįžus į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Privalomas tyrimas dėl COVID-19 (PGR arba antigeno testas). Serologinių antikūnų tyrimų atsakymas nepripažįstamas.

PGR tyrimas dėl COVID-19 turi būti atliktas ne seniau nei prieš 72 val. iki atvykimo į Lietuvą ir gautas neigiamas atsakymas, antigeno testas turi būti atliktas ne seniau nei prieš 48 val. iki atvykimo į Lietuvą ir gautas neigiamas atsakymas (plačiau skaitykite čia.)

Persirgusiems koronavirusu ar vakcinuotiems pagal pilną vakcinacijos schemą testuotis ir izoliuotis nereikia. Kokie dokumentai reikalingi norint pasinaudoti šia išimtimi skaitykite čia.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne. Tačiau visi, vykstantys į Ispaniją, privalo užsiregistruoti šioje formoje ir turėti gautą QR kodą.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Taip, atvykstantys keleiviai turi pateikti neigiamo PGR (angl. PCR) ar antigenų testo neigiamą rezultatą (plačiau čia).

PGR testas turi būti atliktas ne anksčiau kaip 72 val. iki atvykimo į šalį, antigenų testas – ne anksčiau kaip 48 val. iki atvykimo į šalį.

Ar taikomos Covid-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Taip, pilnai vakcinuotiems  keliautojams, kuriems po paskutinio skiepo praėjo 14 d., nebereikia vykstant į Ispaniją atlikti koronaviruso testo. Tokia pati išimtis galioja Covid-19 persirgusiems asmenims.  Plačiau skaitykite čia.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Ne.

Naudinga informacija: registracijos forma atvykstantiems; šalies informacija anglų k. (ispanų k.); ką būtina žinoti atvykstantiems; URM informacija.

Italija

Kryptys ir skrydžius vykdančios oro bendrovės:
Iš/į Vilniaus oro uostą:
Iš/į Kauno oro uostą:

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Ne, Italija priskiriama geltonai zonai, tad grįžus į Lietuvą saviizoliuotis nereikia. Daugiau informacijos rasite čia.

Ar grįžtant/grįžus į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Taip. Atvykstantiems iš geltonos zonos valstybių reikia atlikti tyrimą ne tik prieš kelionę, bet ir grįžus į Lietuvą. Plačiau apie tai – čia.

Persirgusiems koronavirusu ar vakcinuotiems keliautojams testuotis ir izoliuotis nereikia. Kokie dokumentai reikalingi norint pasinaudoti šia išimtimi skaitykite čia.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne, tačiau prieš atvykstant reikia užpildyti atvykimo formą.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Taip, atvykstantys į Italiją turi pateikti neigiamą ne seniau nei prieš 48 val. daryto Covid-19 (antigeninio arba molekulinio) testo rezultatą, kai testas padarytas imant mėginį iš nosiaryklės (plačiau čia).

Ar taikomos Covid-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Taip. Pilnai vakcinuotiems ar liga persirgusiems keliautojams taikomos testavimo išimtys. Daugiau informacijos – čia.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Jei atvykstate turėdami reikiamo testo neigiamą rezultatą, esate persirgę ar pilnai vakcinuoti – saviizoliuotis nereikia. Plačiau apie tai – čia.

Naudinga informacija: atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus; informacija atvykstantiems; interaktyvi forma, kurioje galima pasitikrinti kokie reikalavimai jums gali būti taikomi atvykstant – čia; URM informacija.

Izraelis

Kryptis ir skrydžius planuojanti vykdyti oro bendrovė:
Iš/į Vilniaus oro uostą:

Tel Avivas (TLV) – Wizz Air

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Taip, grįžus privaloma 10 d. saviizoliacija, su galimybe septintą saviizoliacijos dieną savo lėšomis atlikti COVID-19 PGR (angl. PCR) tyrimą ir gavus neigiamą atsakymą ją nutraukti (plačiau čia).

Persirgusiems koronavirusu ar vakcinuotiems pagal pilną vakcinacijos schemą testuotis ir izoliuotis nereikia. Kokie dokumentai reikalingi norint pasinaudoti šia išimtimi skaitykite čia.

Ar grįžtant/grįžus į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Taip, asmenims nuo 16 m., privaloma turėti ne anksčiau nei 72 val. laikotarpiu prieš atvykstant į Lietuvą atliktą PGR (angl. PCR) tyrimą arba 48 val. laikotarpiu prieš atvykstant į Lietuvą atliktą antigeno tyrimą ir gautą neigiamą tyrimo atsakymą (plačiau čia).

Persirgusiems koronavirusu ar vakcinuotiems pagal pilną vakcinacijos schemą testuotis ir izoliuotis nereikia. Kokie dokumentai reikalingi norint pasinaudoti šia išimtimi skaitykite čia.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Taip, šiuo metu į šalį gali atvykti asmenys turintys tam priežastį, turintys draudimą nuo COVID-19 ir gavę oficialų Izraelio institucijų leidimą (šeimos reikalai, savo srities profesionalai ir kt.), plačiau apie tai kas gali atvykti į Izraelį čia. Norintys atvykti turi užpildyti prašymo atvykti formą ir vykti tik gavus leidimą.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Taip, atvykstant reikia turėti COVID-19 PGR (angl. PCR) testo, atlikto ne anksčiau kaip 72 val. iki atvykimo, neigiamą rezultatą (plačiau čia).

Informacija vakcinuotiems ir/ar persirgusiems keliautojams – čia.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis?  Atvykę piliečiai privalo saviizoliuotis ir užpildyti saviizoliacijos formą (plačiau čia).

Naudinga informacija: Informacija apie atvykimo į Izraelį taisykles nuo liepos 16 d.;  Informacija apie tai, kas gali atvykti į šalįprašymo leisti atvykti formaizoliacijos forma atvykstantiemsinformacija apie atvykimą į šalį; URM informacija.

Jungtinė Karalystė

Kryptys ir skrydžius vykdančios oro bendrovės:
Iš/į Vilniaus oro uostą:

 

 • Liverpulis (LPL) Wizz Air (nuo rugsėjo mėn.)
Iš/į Kauno oro uostą:

 

 • Mančesteris (MAN) – Ryanair (nuo lapkričio mėn.)
Iš/į Palangos oro uostą:
 • Londono Stanstedas (STN) – Ryanair
 • Londono Lutonas (LTN) – Wizz Air (nuo liepos mėn.)

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Taip, grįžus privaloma 10 d. saviizoliacija, su galimybe septintą saviizoliacijos dieną savo lėšomis atlikti COVID-19 PGR (angl. PCR) tyrimą ir gavus neigiamą atsakymą ją nutraukti (plačiau čia).

Persirgusiems koronavirusu ar vakcinuotiems pagal pilną vakcinacijos schemą testuotis ir izoliuotis nereikia. Kokie dokumentai reikalingi norint pasinaudoti šia išimtimi skaitykite čia.

Ar grįžtant/grįžus į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą?

Taip, asmenims nuo 16 m., privaloma turėti ne anksčiau nei 72 val. laikotarpiu prieš atvykstant į Lietuvą atliktą PGR (angl. PCR) tyrimą arba 48 val. laikotarpiu prieš atvykstant į Lietuvą atliktą antigeno tyrimą ir gautą neigiamą tyrimo atsakymą (plačiau čia).

Persirgusiems koronavirusu ar vakcinuotiems pagal pilną vakcinacijos schemą testuotis ir izoliuotis nereikia. Kokie dokumentai reikalingi norint pasinaudoti šia išimtimi skaitykite čia.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne, tačiau visi atvykusieji į Jungtinę Karalystę privalo pateikti informaciją apie savo gyvenamąją vietą. Formą reikia užpildyti ne anksčiau kaip 48 val. iki kelionės ir turėti užpildytą telefone ar spausdintą kertant sieną (plačiau čia).

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Taip. Visiems, atvykstantiems į Angliją, privaloma turėti neigiamą COVID-19 testo rezultatą, atliktą 3 dienos iki išvykimo dienos. Daugiau informacijos – čia.

 

Taikomos išimtys ir daugiau informacijos apie reikalavimus testams čia.

 

Dokumentas su testo rezultatais turi būti anglų, prancūzų arba ispanų kalba. Turi būti pateiktas testo rezultatų originalas ir jis turi būti būtent viena iš trijų minėtų kalbų, oficialus vertimas nepriimamas.

 

Šiuo metu visi, kuriems leidžiama atvykti į Jungtinę Karalystę, privalo atlikti papildomus COVID-19 testus. Prieš kelionę turite užsisakyti ir susimokėti už kelionės testų paketą, kuriame bus 2 COVID-19 testai, kurie bus atlikti 2 ir 8 dieną. Šio testų paketo numerio reikės pildant keleivio vietos nustatymo formą (plačiau čia).

Ar taikomos Covid-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Taip.

Nuo liepos 19 d. asmenys, grįžę iš „gintaro spalvos“ (angl. amber) sąraše esančių šalių, gali išvengti saviizoliacijos ir reikiamybės 8-ąją dieną atlikti pakartotinio koronaviruso testo. Svarbu: išimtis galios tik Jungtinėje Karalystėje paskiepytiems, NHS sertifikatą turintiems keliautojams. Daugiau informacijos – čia.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Taip, Lietuvos piliečiams atvykusiems į Jungtinę Karalystę reikia saviizoliuotis 10 d. (plačiau čia). Apie šiuo metu Anglijoje galiojančius reikalavimus skaitykite čia.

Yra galimybė sutrumpinti privalomą saviizoliaciją, atlikus mokamą Covid-19 testą praėjus mažiausiai 5 dienoms nuo atvykimo į Angliją. Jeigu Covid-19 testo rezultatas bus neigiamas, saviizoliuotis nebereikės (plačiau čia).

 

Svarbu: nuo rugpjūčio 2 d. Europos Sąjungoje pilnai vakcinuotiems keliautojams atvykus į Angliją nebereikės saviizoliuotis. Reikiamybė prieš kelionę ir atvykus į Angliją atlikti testus išlieka. Daugiau informacijos – čia.

Naudinga informacija: šalies informacijainformacija apie dėl atvykimo į JK; privaloma užpildyti forma atvykstant;  URM informacija.

Kipras

Kryptys ir skrydžius vykdančios bendrovės:
Iš/į Vilniaus oro uostą:
Iš/į Kauno oro uostą:

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Taip. Kiprui patekus į raudonąjį šalių sąrašą, grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis. Liga persirgusiems ar paskiepytiems keliautojams taikomos išimtys. Daugiau informacijos – čia.

Ar grįžtant/grįžus į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Taip, asmenims nuo 16 m. PGR tyrimas dėl COVID-19 turi būti atliktas ne seniau nei prieš 72 val. iki atvykimo į Lietuvą ir gautas neigiamas atsakymas, antigeno testas turi būti atliktas ne seniau nei prieš 48 val. iki atvykimo į Lietuvą ir gautas neigiamas atsakymas. Daugiau informacijos – čia.

Persirgusiems koronavirusu ar vakcinuotiems pagal pilną vakcinacijos schemą testuotis nereikia. Kokie dokumentai reikalingi norint pasinaudoti šia išimtimi skaitykite čia.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne, Lietuva įtraukta į žalių šalių kategoriją, tai reiškia, jog galima atvykti be priežasties.

Tačiau visi vykstantys į Kiprą, prieš skrydį privalo užpildyti ir pateikti anketą „Cyprus Flight Pass“. Išsamią informaciją dėl anketos pildymo ir ją užpildyti galima čia.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Ne. Lietuva yra įtraukta į žalių šalių kategoriją, todėl vykstant į Kiprą nebereikia atlikti testo. Daugiau informacijos – čia.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Ne. Lietuva yra įtraukta į žalių šalių kategoriją, todėl atvykus į Kiprą nereikia saviizoliuotis. Daugiau informacijos – čia.

Naudinga informacija: atvykimo anketa; URM informacija.

Kroatija

Kryptis ir skrydžius vykdanti oro bendrovė:
Iš/į Vilniaus oro uostą:

Dubrovnikas (DBV)airBaltic

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Ne. Kroatija priskiriama geltonai zonai, todėl grįžus į Lietuvą saviizoliuotis nereikia. Daugiau informacijos – čia.

Ar grįžtant/grįžus į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Taip. Grįžtant į Lietuvą reikalinga turėti neigiamą koronaviruso testą, o grįžus į Lietuvą atlikti dar vieną testą. Plačiau apie tai – čia. Liga persirgusiems ar vakcinuotiems keliautojams taikomos išimtys.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne, tačiau prieš atvykstant reikia užpildyti keleivio formą čia – entercroatia.mup.hr.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Taip, atvykstantys į Kroatiją turi pateikti neigiamą Covid-19 PGR (angl. PCR) testo, atlikto ne anksčiau kaip 72 val. iki atvykimo į šalį, rezultatą, arba neigiamą antigenų testo rezultatą, atliktą ne anksčiau kaip 48 val. iki atvykimo į šalį (išimtys ir daugiau informacijos čia).

Ar taikomos Covid-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Taip, taikomos išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms. Kokiomis sąlygomis ir kokių dokumentų reikia norint jomis pasinaudoti skaitykite čia.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Ne, nebent atvykus vietoje atliksite Covid-19 testą, tuomet reikės saviizoliuotis kol bus gautas rezultatas. Jeigu testas dėl tam tikrų priežasčių negali būti atliktas, tuomet reikia saviizoliuotis 10 dienų (plačiau čia).

Naudinga informacija: informacija apie atvykimą į šalį; turizmo informacija; URM informacija.

Latvija

Kryptys ir skrydžius vykdanti oro bendrovė:
Iš/į Vilniaus oro uostą:
Iš/į Palangos oro uostą:

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Ne. Latvija priskiriama žaliai zonai, todėl grįžus į Lietuvą saviizoliuotis nereikia. Daugiau informacijos – čia.

Ar grįžtant/grįžus į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą?

Taip. Atvykstantiems iš žalios zonos valstybių reikalinga turėti neigiamą koronaviruso testo rezultatą. Plačiau apie tai – čia.

Persirgusiems koronavirusu ar vakcinuotiems keliautojams testuotis ir izoliuotis nereikia. Kokie dokumentai reikalingi norint pasinaudoti šia išimtimi skaitykite čia.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne. Visiems asmenims, kertantiems Latvijos Respublikos sieną, privaloma užpildyti elektroninę formą ir išsisaugoti QR kodą. Anketą privaloma užpildyti ne anksčiau kaip prieš 48 valandas iki Latvijos Respublikos sienos kirtimo. Kiekvienam suaugusiajam anketa turi būti pildoma atskirai, nepilnamečiams anketą užpildo tėvai arba teisėti globėjai.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Taip, vykti į Latviją gali turintys ne anksčiau nei prieš 72 val. atlikto PGR (angl. PCR) arba ne anksčiau nei prieš 48 val. atlikto antigeno tyrimo neigiamą rezultatą. Plačiau ir informacija apie išimtis URM puslapyje čia.

Ar taikomos Covid-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Taip. Pilnai vakcinuotiems ar persirgusiems keliautojams nebereikia atlikti koronaviruso testo. Plačiau skaitykite čia.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Ne. Kadangi Lietuvoje atvejų skaičius neviršija 75 iš 100 tūkst., atvykus į Latviją nereikia izoliuotis. Plačiau skaitykite čia.

Naudinga informacija: Informacija apie vykimą į Latviją; Lietuvos ambasados Latvijoje informacija; elektroninė forma atvykstantiems; URM informacija.

Lenkija

Kryptis ir skrydžius vykdanti oro bendrovė:
Iš/į Vilniaus oro uostą:
 • Varšuva (WAW) – LOT

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Ne. Lenkija priskiriama žaliai zonai, todėl grįžus į Lietuvą saviizoliuotis nereikia. Daugiau informacijos – čia.

Ar grįžtant/grįžus į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Taip. Grįžtant į Lietuvą reikalinga turėti neigiamą koronaviruso testą. Plačiau apie tai – čia. Liga persirgusiems ar vakcinuotiems keliautojams taikomos išimtys.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Ne.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Taip.

Saviizoliacija netaikoma atvykstantiems iš Šengeno šalių ir turintiems ne anksčiau kaip prieš 48 val. iki atvykstant atlikto COVID-19 testo (PGR, angl. PCR, arba antigenų) neigiamą rezultatą. Saviizoliacija taip pat netaikoma ES patvirtinta vakcina pilnai vakcinuotiems žmonėms.
Išimtys ir daugiau informacijos – čia bei čia (lenkų k.).

Naudinga informacija: šalies informacija; atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus; URM informacija.

Malta

Kryptis ir skrydžius vykdanti oro bendrovė:
Iš/į Vilniaus oro uostą:

Malta (MLA) – Ryanair

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis?  Taip, privaloma 10 dienų izoliacija (izoliuotis nereikia paskiepytiems pagal visą vakcinacijos schemą ir persirgusiems asmenims, yra ir kitų išimčių, kurios skelbiamos čia: nvsc.lrv.lt/isimtys). Daugiau informacijos rasite čia.

Ar grįžtant/grįžus į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Taip. Grįžtant į Lietuvą reikalinga turėti neigiamą koronaviruso testą. Plačiau apie tai – čia. Liga persirgusiems ar vakcinuotiems keliautojams taikomos išimtys.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne, atvykstantiems iš Lietuvos priežasties nereikia (plačiau čia). Tačiau prieš atvykstant reikia užpildyti 2 atvykimo formas, jas rasite čia.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Taip, atvykstantys į Maltą turi pateikti neigiamo Covid-19 PGR (angl. PCR) testo rezultatą, atliktą ne anksčiau kaip 72 val. iki atvykimo į šalį (išimtys ir daugiau informacijos čia).

Ar taikomos Covid-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Taip. Keliautojai, pateikę skaitmeninį ES Covid pažymėjimą, liudijantį pilną asmens vakcinaciją (praėjus 14 dienų po paskutinio skiepo), nėra reikalaujami testuotis prieš atvykstant ir saviizoliuotis atvykus. Daugiau informacijos – čia.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Taip. Nevakcinuotiems keliautojams privaloma saviizoliacija. Daugiau informacijos – čia.

Naudinga informacija: informacija apie atvykimą į šalį; „Visit Malta“ informacija; URM informacija.

Norvegija

Kryptys ir skrydžius vykdančios oro bendrovės:
Iš/į Vilniaus oro uostą:
Iš/į Kauno oro uostą:
Iš/į Palangos oro uostą:

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Ne, grįžus iš Norvegijos saviizoliuotis nereikia (plačiau čia).

Ar grįžtant/grįžus į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Privalomas tyrimas dėl COVID-19, plačiau čia.

Tyrimas nereikalingas paskiepytiems pagal visą vakcinacijos schemą ir persirgusiems asmenims, yra ir kitų išimčių, kurios skelbiamos čia nvsc.lrv.lt/isimtys.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne. Nuo liepos 5 d. Lietuva pateko į žaliąjį šalių sąrašą, todėl turėti priežasties atvykti nebereikia. Plačiau apie tai – čia.

Prieš atvykstant toliau privaloma užpildyti šią formą: reg.entrynorway.no.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Ne. Nuo liepos 5 d. Lietuva pateko į žaliąjį šalių sąrašą, todėl nebereikia prieš kelionę atlikti koronaviruso testo. Reikiamybė atlikti testą jau atvykus į Norvegiją išlieka. Plačiau apie tai – čia.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Ne. Nuo liepos 5 d. Lietuva pateko į žaliąjį šalių sąrašą, todėl atvykus į Norvegiją saviizoliuotis nebereikia. Plačiau apie tai – čia.

Naudinga informacija: šalies informacijaNorvegijos sveikatos instituto informacija apie tarptautines keliones; URM informacija.

Nyderlandai

Kryptys ir skrydžius vykdančios oro bendrovės:
Iš/į Vilniaus oro uostą:
Iš/į Kauno oro uostą:
 • Eindhovenas (EIN) – Wizz Air (nuo rugsėjo mėn.)

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis?Taip, privaloma 10 dienų izoliacija (izoliuotis nereikia paskiepytiems pagal visą vakcinacijos schemą ir persirgusiems asmenims, yra ir kitų išimčių, kurios skelbiamos čia: nvsc.lrv.lt/isimtys). Daugiau informacijos rasite čia.

Ar grįžtant/grįžus į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Taip. Grįžtant į Lietuvą reikalinga turėti neigiamą koronaviruso testą. Plačiau apie tai – čia. Liga persirgusiems ar vakcinuotiems keliautojams taikomos išimtys.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne, tačiau skrydžio metu reikės užpildyti sveikatos klausimyną, kurį pateiks oro linijos. Užpildytą formą turėkite su savimi, nes gali reikėti parodyti atvykus į šalį (plačiau čia).

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Ne, vykstant į Nyderlandus iš Lietuvos COVID-19 testo nereikia, nes Lietuva įtraukta į saugių šalių sąrašą, jį rasite čia.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Ne, atvykstantiems iš Lietuvos saviizoliuotis nereikia, nes Lietuva įtraukta į saugių šalių sąrašą, jį rasite čia.

Naudinga informacija: informacija atvykstantiems į šalįURM informacija.

Portugalija

Kryptis ir skrydžius vykdanti bendrovė:
Iš/į Vilniaus oro uostą:
 • Užsakomieji skrydžiai:
 • Madeira (FNC)Itaka
 • Algarvė ir MadeiraTez Tour

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Ne, grįžus iš Portugalijai priklausančios Madeiros saviizoliuotis nereikia (plačiau čia).

Grįžus iš žemyninės Portugalijos privaloma 10 dienų izoliacija (izoliuotis nereikia paskiepytiems pagal visą vakcinacijos schemą ir persirgusiems asmenims, yra ir kitų išimčių, kurios skelbiamos čia: nvsc.lrv.lt/isimtys).

Ar grįžtant/grįžus į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą?

Taip. Kadangi Madeiros sala priskiriama geltonai zonai, atvykstant iš jos reikia atlikti koronaviruso testą. Daugiau informacijos – čia.

Žemyninė Portugalijos dalis priskiriama raudonai zonai, tad grįžtant iš jos, be kitų reikalavimų, reikia atlikti koronaviruso testą. Daugiau informacijos – čia.

Persirgusiems koronavirusu ar vakcinuotiems keliautojams testuotis nereikia. Kokie dokumentai reikalingi norint pasinaudoti šia išimtimi skaitykite čia.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne, tačiau prieš atvykstant į Madeirą privaloma užsiregistruoti anketoje madeirasafe.com.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Taip, visiems, atvykstantiems į Madeirą, yra rekomenduojama turėti ne anksčiau kaip 72 val. prieš atvykimą atlikto COVID-19 PGR (angl. PCR) testo neigiamą rezultatą. Keleiviams, atvykus neturintiems neigiamo testo rezultato, testai yra atliekami vietoje. Daugiau informacijos – čia.

Ar taikomos Covid-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Taip, vykstant į Madeirą taikomos išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms. Kokiomis sąlygomis ir kokių dokumentų reikia norint jomis pasinaudoti skaitykite čia.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Atvykus į Madeirą saviizoliuotis nereikia. Žemyninėje Portugalijoje galioja kitos taisyklės, plačiau apie jas čia.

Naudinga informacija: registracijos forma atvykstantiems į Madeirą; informacija atvykstantiems į Madeirą; Portugalijos informacija; URM informacija.

Prancūzija

Kryptys ir skrydžius vykdančios oro bendrovės:
Iš/į Vilniaus oro uostą:

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Grįžus iš Prancūzijos (išskyrus Korsiką, Gvadelupą, Martiniką, Prancūzijos Gvianos regioną ir Reunjoną) saviizoliuotis nereikia.

Gįžus iš Korsikos, Gvadelupos, Martinikos, Prancūzijos Gvianos regiono ir Reunjono privaloma 10 dienų izoliacija (izoliuotis nereikia paskiepytiems pagal visą vakcinacijos schemą ir persirgusiems asmenims, yra ir kitų išimčių, kurios skelbiamos čia: nvsc.lrv.lt/isimtys). Daugiau informacijos rasite čia.

Ar grįžtant/grįžus į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą?

Taip. Atvykstantiems iš geltonos zonos valstybių reikia atlikti koronaviruso testą. Plačiau apie tai – čia.

Persirgusiems koronavirusu ar vakcinuotiems keliautojams testuotis ir izoliuotis nereikia. Kokie dokumentai reikalingi norint pasinaudoti šia išimtimi skaitykite čia.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne, tačiau prieš atvykstant reikia užpildyti atvykimo deklaraciją. Forma pildymui čia.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Taip, atvykstant reikia turėti COVID-19 PGR (angl. PCR) arba antigenų testo, atlikto ne anksčiau kaip 72 val. iki atvykimo, neigiamą rezultatą (plačiau čia).

Ar taikomos Covid-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Taip, taikomos išimtys vakcinuotiems asmenims. Kokiomis sąlygomis ir kokių dokumentų reikia norint jomis pasinaudoti skaitykite čia.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Ne, atvykus iš ES šalių saviizoliuotis nereikia. Apie šiuo metu Prancūzijoje taikomus ribojimus skaitykite čia.

Naudinga informacija: šalies informacijaPrancūzijos užsienio reikalų ministerijos informacija (informacija prancūzų k. čia); URM informacija.

Suomija

Kryptys ir skrydžius vykdančios ir planuojančios vykdyti oro bendrovės:
Iš/į Vilniaus oro uostą:
Iš/į Kauno oro uostą:
 • Turku (TKU) – Wizz Air (nuo rugsėjo mėn.)
 • Helsinkis (HEL)Ryanair (nuo spalio mėn.)

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Ne, grįžus iš Suomijos saviizoliuotis nereikia (plačiau čia).

Ar grįžtant/grįžus į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą?

Taip. Atvykstantiems iš geltonosios zonos valstybių reikės ne tik atlikti tyrimą iki kelionės, tačiau atlikti ir antrą tyrimą jau atvykus į Lietuvą. Plačiau apie tai – čia.

Persirgusiems koronavirusu ar vakcinuotiems keliautojams testuotis ir izoliuotis nereikia. Kokie dokumentai reikalingi norint pasinaudoti šia išimtimi skaitykite čia.

Ar vykti į šalį reikia priežasties?

Ne. Nuo liepos 12 d. iš Lietuvos į Suomija galima vykti be priežasties. Daugiau informacijos – čia.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo?

Nuo liepos 12 d., liga nepersirgę ir/ar pilnai nepaskiepyti keliautojai koronaviruso testą gali atlikti arba prieš kelionę, arba jau atvykę į Suomiją. Daugiau informacijos – čia.

Ar taikomos Covid-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Taip, taikomos išimtys persirgusiems ir vakcinuotiems asmenims.  Kokiomis sąlygomis ir kokių dokumentų reikia norint jomis pasinaudoti skaitykite čia.

Tačiau neturint neigiamo COVID-19 testo rezultato jūsų gali būti parašyta atlikti testą sienos kirtimo vietoje ir saviizoliuotis kol lauksite rezultatų (plačiau čia).

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Ne, tačiau rekomenduojama saviizoliuotis 72 val., tiems, kurie atvykę privalo pasidaryti antrą COVID-19 testą. Gavus neigiamą rezultatą, saviizoliacija baigiama (plačiau čia).

Naudinga informacija: Informacija apie pokyčius vykstantiems į Suomiją nuo liepos 12 d.; Suomijos pasienio tarnybos informacijainformacija apie atvykimą ir galiojančius reikalavimus; pagalbinė sistema atvykstantiems; URM informacija.

Švedija

Kryptys ir skrydžius vykdančios oro bendrovės:
Iš/į Vilniaus oro uostą:
Iš/į Kauno oro uostą:
 • Stokholmas (ARN) – Ryanair (nuo lapkričio mėn.)

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Ne, grįžus iš Švedijos saviizoliuotis nereikia (plačiau čia).

Ar grįžtant/grįžus į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą?

Taip. Atvykstantiems iš geltonosios zonos valstybių reikės ne tik atlikti tyrimą iki kelionės, tačiau atlikti ir antrą tyrimą jau atvykus į Lietuvą. Plačiau apie tai – čia.

Persirgusiems koronavirusu ar vakcinuotiems keliautojams testuotis ir izoliuotis nereikia. Kokie dokumentai reikalingi norint pasinaudoti šia išimtimi skaitykite čia.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Taip, užsieniečiams, atvykstantiems į Švediją, privaloma turėti ne seniau kaip prieš 72 val. atlikto COVID-19 neigiamo testo rezultatą (plačiau čia).

Ar taikomos Covid-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Taip. Jei esate persirgę ar po jūsų pirmojo skiepo praėjo 14 dienų, atlikti testo nereikia. Daugiau informacijos rasite čia.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Ne, jeigu prieš atvykstant į Švediją keliavote tik EU/EEA, Šengeno šalyse ar Jungtinėje Karalystėje, tuomet atvykus saviizoliuotis nereikia.

Asmenims vakcinuotiems nuo koronaviruso taip pat saviizoliuotis nereikia (plačiau čia).

Naudinga informacija: informacija dėl kelionių į Švedijąšalies informacija; informacija atvykstantiemsURM informacija.

Turkija

Kryptys ir skrydžius vykdančios bendrovės:
Iš/į Vilniaus oro uostą:

 

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Taip, privaloma 10 dienų izoliacija (izoliuotis nereikia paskiepytiems pagal visą vakcinacijos schemą ir persirgusiems asmenims, yra ir kitų išimčių, kurios skelbiamos čia: nvsc.lrv.lt/isimtys).

Ar grįžtant/grįžus į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Privalomas tyrimas dėl COVID-19. Daugiau informacijos čia.

Tyrimas nereikalingas paskiepytiems pagal visą vakcinacijos schemą ir persirgusiems asmenims, yra ir kitų išimčių, kurios skelbiamos čia nvsc.lrv.lt/isimtys.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne. Tačiau visi atvykstantys į Turkija privalo užpildyti atvykimo į Turkiją formą – register.health.gov.tr.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Taip, skrendantys į Turkiją turi turėti ne senesnį kaip 72 val. iki atvykimo atlikto PGR (angl. PCR) arba antigenų (ne senesnį kaip 48 val.) testo neigiamą rezultatą. Neturintys testo (popierinio ar skaitmeninio dokumento) nebus įleidžiami į skrydį (plačiau čia).

Ar taikomos Covid-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Taip, taikomos išimtys persirgusiems ir vakcinuotiems asmenims. Kokiomis sąlygomis ir kokių dokumentų reikia norint jomis pasinaudoti skaitykite čia.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Ne, atvykstant iš Lietuvos saviizoliuotis nereikia.

Naudinga informacija: Turkijos turizmo informacijaTurkish Airlines informacija; URM informacija.

Ukraina

Kryptys ir skrydžius vykdančios oro bendrovės:
Iš/į Vilniaus oro uostą:
Iš/į Kauno oro uostą:
 • Lvovas (LWO)Ryanair (nuo rugpjūčio mėn.)

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Taip, privaloma 10 dienų izoliacija (izoliuotis nereikia paskiepytiems pagal visą vakcinacijos schemą ir persirgusiems asmenims, yra ir kitų išimčių, kurios skelbiamos čia: nvsc.lrv.lt/isimtys).

Ar grįžtant/grįžus į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Privalomas tyrimas dėl COVID-19. Daugiau informacijos čia.

Tyrimas nereikalingas paskiepytiems pagal visą vakcinacijos schemą ir persirgusiems asmenims, yra ir kitų išimčių, kurios skelbiamos čia nvsc.lrv.lt/isimtys.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne. Tačiau į Ukrainą atvykstantiems užsieniečiams privaloma turėti sveikatos draudimo polisą, kuris padengia gydymąsi nuo COVID-19 ligos ir observaciją, yra išduotas Ukrainoje registruotos arba atstovybę Ukrainoje turinčios draudimo kompanijos. Draudimas turi galioti visą buvimo Ukrainoje laikotarpį (plačiau URM puslapyje).

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Taip, atvykstantys užsieniečiai turi turėti ne anksčiau kaip 72 val. prieš kertant Ukrainos sieną atliktą COVID-19 PGR (angl. PCR) arba antigenų testo neigiamą rezultatą (plačiau čia).

Ar taikomos Covid-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Taip, taikomos išimtys vakcinuotiems asmenims. Kokiomis sąlygomis ir kokių dokumentų reikia norint jomis pasinaudoti skaitykite čia.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Ne, atvykus iš Lietuvos saviizoliuotis nereikia (plačiau čia).

Naudinga informacija: Ukrainos sveikatos apsaugos ministerijos informacijašalies informacija anglų kalbaturizmo informacija; URM informacija.

Vokietija

Kryptys ir skrydžius vykdančios oro bendrovės:
Iš/į Vilniaus oro uostą:
Iš/į Kauno oro uostą:

Ar grįžus į Lietuvą reikia saviizoliuotis? Ne, grįžus iš Vokietijos saviizoliuotis nereikia (plačiau čia).

Ar grįžtant/grįžus į Lietuvą reikia pasidaryti COVID-19 testą? Taip. Grįžtant į Lietuvą reikalinga turėti neigiamą koronaviruso testą. Plačiau apie tai – čia. Liga persirgusiems ar vakcinuotiems keliautojams taikomos išimtys.

Ar vykti į šalį reikia priežasties? Ne.

Ar vykstant į šalį reikia COVID-19 testo? Taip, atvykstantys į Vokietiją lėktuvu turi turėti neigiamą COVID-19 testo rezultatą, atliktą prieš atvykstant į šalį. Apie tinkamus testus ir jų atlikimo laiką plačiau čia.

Testo reikalavimai gali pasikeisti, todėl rekomenduojama prieš kelionę dar kartą pasitikrinti reikalavimus čia ir čia.

Testo rezultatas gali būti popierinis ar elektroninis dokumentas vokiečių, anglų, prancūzų, italų arba ispanų kalba. Testams taikomi reikalavimai aprašyti čia.

Ar taikomos Covid-19 testo reikalavimo išimtys vakcinuotiems ar persirgusiems žmonėms? Taip, taikomos išimtys persirgusiems ir vakcinuotiems asmenims. Kokiomis sąlygomis ir kokių dokumentų reikia norint jomis pasinaudoti skaitykite čia.

Ar atvykus į šalį reikia saviizoliuotis? Ne, Lietuva nuo birželio 18 d. išbraukta iš rizikos šalių sąrašo, todėl atvykus į Vokietiją saviizoliuotis nebereikia (plačiau čia).

 

Su COVID-19 susijusios prevencinės priemonės gali skirtis tarp Vokietijos federalinių žemių, todėl vykstantiems į Vokietiją rekomenduojama stebėti konkrečios federalinės žemės atsakingų tarnybų sprendimus čia.

Apie šiuo metu Vokietijoje galiojančius ribojimus ir taikomas priemones skaitykite URM puslapyje čia.

Naudinga informacija: informacija keliaujantiems į Vokietiją; atsakymai į dažnai užduodamus klausimus; URM informacija.

Paskutinė atnaujinimo data: 2021 03 29 d. 17:26
Atgal
X